Regretabilă şi urechistă ieşirea deputatului constănţean Mădălin Voicu la adresa BOR: derbedei, bişniţari, primitivi, afacerişti, în frunte cu Patriarhul (a ratat bandiţi). Am dubii că ar cunoaşte tot clerul BOR. Dincolo de încercarea de a crea clerului o imagine asemănătoare ...
Citeste mai departe »
Portal Crestin – Ortodox